מיטות ילדים כשהנכדים באים לישון

והנה שוב הנכדים הגיעו לביקור, השמחה רבה, כל כך הרבה זמן חיכיתם למאורע. הפעם הם החליטו שהם נשארים לישון ואתם מאושרים על כך שניתנה לכם ההזדמנות לארח אותם. הבעיה היא שבמיטה שלכם הם לא מרגישים כל כך בנוח ואתם חוששים שגם בסלון הם ירגישו קצת אבודים. הגיע הזמן לפנות את חדר האורחים ולהפוך אותו לחדר ייחודי לנכדים שמגיעים ומה הרהיט הראשון שיקנה לו סטייל ונוחות אם לא מיטת ילדים?

עכשיו אתם יוצאים לדרך, לחפש לנכדים מיטה שהם יאהבו וגם תתאים למרחב המחיה ולסביבת המגורים שלכםחשוב שתדעו שמיטות הילדים של האוס אין עשויות מעץ מלא ומחומרים טבעיים, ידידותיים לסביבה, בעלות עמידות לאורך זמן ומראה קלאסי שיתאים גם כמיטה למבוגרים. ניתן לבחור מראש מיטת ילדים בגודל סטנדרטי או מיטות נוער בגודל אחד וחצי שתלווה את הנכדים גם כשיגדלו. אז על מה תשימו דגש בבחירה של מיטות ילדים?

 

איכות החומר

אחד הפרמטרים החשובים ביותר בעת בחירה של מיטת ילדים היא איכות המיטה. בהאוס אין המיטות עשויות מעץ מלא שהינו חומר טבעי, נושם, בריא, משתבח עם השנים וחזק מאוד. כמו כן, דבקים ללא כימיקלים וצבעים על בסיס מים. חומרים אלו יבטיחו לכם שהנכדים שלהם ישנים במיטות איכותיות וטובות. שימו לב, מיטות הילדים של האוס אין צבועות בצבע על בסיס מים, תערובת אקרילית וחומרים מינרלים, גימור הלכה של המיטה אינו מכיל מתכות כבדות והוא נטול פורמלדהיד. כמו כן, כל החומרים בהם משתמשים בעיצוב וייצור המיטות אינם מכילים ציאניד, עופרת ומתכות כבדות והם בטוחים לשימוש ולשהייה יומיומית.

 

העיצוב האהוב

זה הבית שלכם ולכן, חשוב שתאהבו את המיטה ושהיא תתמזג עם יתר הרהיטים בחלל בו בחרתם לשכן אותה. מיטות הילדים של האוס אין מגיעות בעיצובים קלאסיים באסתטיקה נקייה, בקווים ישרים וחזות שמשתלבת באופן הרמוני עם כל רהיט ופריט. ישנן מיטות בעלות אלמנטים מגולפים בעבודת יד, רגליים מפוסלות או גב עם כרית קפיטונאז' ועוד מוטיבים שמעניקים למיטה מראה אירופאי קלאסי ומהודר במיוחד. אם אתם מעוניינים להקנות למיטה מראה עכשווי, צבעוני ועליז, תוכלו לעשות זאת על ידי הוספה של פריטי טקסטיל שונים, מצעים בהדפסים צבעוניים עם דמויות או איורים אהובים על הילדים, מהסדין, דרך הציפית ועד לשמיכה, כריות דקורטיביות וכדומה. 

 

פרקטיות - ערך מוסף

מיטה היא פריט אחסון נוסף בבית ולכן, בבואכם לבחור מיטת ילדים עבור הנכדים, חשוב שתבחרו מיטת ילדים המגיעה עם מגירות רחבות ועמוקות לאחסון של מצעים, צעצועים ומשחקים. בדרך הזו, תוכלו לשמור על החפצים של הנכדים בהישג יד. ישנן מיטות שמשולבות גם במידוף בגב המיטה ומציעות כך שטח נוסף לאחסון. בנוסף, מיטות ילדים נפתחות למיטת חבר ומתאימות לארח שני נכדים במיטה אחת, כשלכל אחד מהם תהיה טריטוריה משלו.