עיצובים במיטות ילדים לשנת 2014

מיטת הילדים היא הכוכבת הראשית של חדרי הילדים ותופסת נוכחות רבה בחלל. המיטות המודרניות המשלבות בין פרקטיות מקסימאלית לאסתטיקה יפה בקווים נקיים ושקטים, עשויות מחומרי גלם בריאים ומשרות אווירה נינוחה ונעימה בחלל. בשנת 2014 נוכל לראות חזרה לאצילות האירופאית ביחד עם השראות יפניות ואלמנטים מטרנד הוינטג'.

לפניכם מספר מגמות עיצוב בולטות שנראה בעולם מיטות הילדים בשנה הקרובה. זכרו, כי רשת חדרי ילדים ונוער האוס אין מציעה לכם שירותי נגרות בהתאמה אישית, כך שבכל מקרה תוכלו להזמין חדרי ילדים בסגנון האהוב עליכם. 

 

מיטות הוינטג' כובשות את החלל

סגנון הוינטג' הוא אחד מהסגנונות היוקרתיים והאלגנטיים שכבשו בסערה את זירת חדרי הילדים והנוער. מיטות וינטג' מצטיינות בעיצוב זורם עם פיתולים ופיתוחים מיוחדים, שימוש בצבע הלבן, גב מיטה רחב עם עיטורים מקסימים. בהאוס אין תמצאו מיטת ילדים וינטג' שמשלבת בין וינטג' לסגנון הכפרי האהוב והמיטה מתהדרת במראה מרשים להפליא.

 

מיטות עם פתרונות אחסון

כנציגה בולטת של חדרי הילדים, המיטה היא רהיט מאסיבי יחסית בחדר וכדי למקסם את פוטנציאל האחסון שהיא מציעה, ניתן לראות מיטות ילדים המגיעות עם מגירות רחבות ועמוקות, תוספת של מדפים בגב המיטה (מעין ספרייה קטנה בילד-אין במיטה) ובכל מקרה, הקפידו שמיטת הילדים תגיע עם מיטת חבר נפתחת ומזרונים המתאימים למסגרת המיטה. רבים אף מזמינים מיטת ילדים ושתי שידות להצבה משני צדי המיטה, כדי שהילדים יוכלו לשמור את חפציהם האישיים בהישג יד.

 

עולים על הבמה

מיטות הבמה צוברות תאוצה. אלה הן מיטות אהובות שהנוכחות שלהן כאילו נפרדת בחלל, הן ניתנות להעמדה במרכז החדר או להצמידן לקיר, הן נטולות גב מיטה או מסגרת ובעלות מראה "עצמאי". מיטה הבמה הפופולרית היא מיטה ברוחב של מיטה וחצי – רחבה יחסית ולכן, תוכל ללוות את הילדים לאורך זמן גם בעת התבגרותם.

 

שילובי גוונים

הצבע הלבן ממשיך לככב בחדרי הילדים והנוער. צבע זה הינו קלאסי, נקי, נעים ומשרה אווירה רגועה בחלל. יחד עם זאת ניתן לראות עם הצבע הלבן שילובים הרמוניים של גוונים פסטליים בהירים ומרגיעים, המכניסים טאץ' עליז יותר, כמובן לפי התאמה אישית. סגלגל, כתום, ורוד בייבי, אפרסק ועוד, נמנים בין הצבעים האהובים והמבוקשים. ניתן לשלב נגיעות של צבע – במגירות המיטה, בגב המיטה, להשתמש בידיות צבעוניות שמוסיפות טאץ' מיוחד וכדומה.

 

כרית קפיטונאז'

כרית הקפיטונאז' המזוהה מאוד עם מיטות ילדים בסגנון מלכותי, אצילי, אירופאי קלאסי מופיעה על גבי מיטות רבות במיקומים מיוחדים כגון גב המיטה, רגלי המיטה, שולי המיטה. כרית עשירה ומהודרת המוסיפה נופך של פאר ויוקרה לכל מיטה של ילדה או נערה.

 

גב ראש וגב רגליים

לצד מיטות הבמה נטולות המסגרת שתוחמת ומגדירה את המיטה, ניתן לראות מיטות ילדים הנענות למגמה עיצובית הפוכה – גב ראש וגב רגליים שיוצרים הגדרה מדויקת של המיטה משני הצדדים. הגב לראש והגב לרגליים שניהם מעוצבים ותורמים לאסתטיקה של המיטה.