מיטות ילדים - עיצובים של מיטות ילדים לחדרי ילדים

התינוק גדל, הוא מנסה לצאת מתוך מיטת התינוק, ידיו קוראות לכם בין הסורגים והגיע הזמן להחליף את המיטה הראשנה במיטת ילדים, מיטת מעבר או מיטת נוער שתלווה אותו מעתה ועד בגרותו.

מיטת ילדים מתאימה לילדים לקראת גיל 2 ואילך, כשניתן לפי הצורך להתאים לה מעקה בטיחות עד השלב בו הילד כבר עצמאי ואינו זקוק עוד לשילובו במיטה. 

מיטות ילדים מודרניות שופעות עיצובים מסוגננים, כך שניתן בקלות להתאים את המיטה למראה הכולל של החדר, לגוונים השולטים, לקו הסגנוני המוביל הן מבחינת הצבע והן מבחינת הטאץ'. 

לצד מיטות ילדים נסיכותיות בעיצובים השואבים השראתם מעולם האגדות הקסום, ישנן מיטות ילדים במראה עתיק בארוק ומיטות ילדים מודרניות. 

בבואכם לבחור מיטות ילדים עליכם להתחשב במספר גורמים: גיל הילד, לכמה שנים אנחנו מעוניינים במיטה, גודל החדר, הצרכים הפונקציונאליים במיטה, האם המיטה מיועדת לילד או לשני ילדים, האם צריך מקום אחסון. 

התייחסו גם להיבט העיצובי של המיטה: חשוב שתבחרו מיטות ילדים עשויות עץ מלא, שמבטיח עמידות לאורך זמן, ידידותיות לסביבה ובריאות יותר לילדים. העדיפו מיטה בגודל המתאים לחלל הנתון, מיטה שתהיה גם יפה, גם פונקציונאלית וגם איכותית.

 

עיצוב מיטות ילדים - נפלאות הבארוק

סגנון העיצוב הרומנטי כובש את מיטות הילדים. ניתן לראות מיטות ילדים לבנות בהשראה מעולם האגדות. מיטות ילדים עם מוטיבים אירופאים מובהקים כמו כותרות עליונות ותחתונות בשילוב עיטורים עדינים, קווים מעוגלים במראה עתיק. לבנות, מחכות מיטות ילדים נסיכותיות כמו מיטת אפריון מלכותית ולבנים, מיטות ילדים עם קווים גיאומטריים. 

מיטות ילדים קומותיים אף הן שומרות על הקו הנקי והמינימאלי וניתנות להשגה בעבודת נגרות מקצועית ושמירה על עיצוב ירוק לפי הסטנדרטים של מיטות ילדים יחיד איכותיות ובריאות. 

למי שלא מעוניין במיטת ילדים עם כותרות, מיטת במה נטולת כותרות הינה מיטה מועדפת שניתן להציב סמוך לקיר או באמצע החדר. 

להענקת אפקט מעניין, תוכלו למצוא מיטות עם קרניז מדורג בחלק התחתון של המיטה שמוסיף לה נגיעה ייחודית מהצדדים. אם אתם מעדיפים גב ראש, גבי הראש של מיטות ילדים עכשוויות מוצעים כפיתרון אחסון בפני עצמו למצעים או משחקים, חוסכים מקום ושומרים על עיצוב מרשים כחלק מהמיטה של הילד.

 

רכות מעודנת

הגוונים ששוטפים את המיטות מוסיפים למיטה זוהר ומראה מסוגנן יותר. חשוב לבחור מיטות ילדים שנצבעו בצבעים שאינם מכילים חומרים רעילים, צביעת ווש סמיכה על בסיס מים. בין מיטות ילדים מעץ מלא צבעוני ניתן למצוא גוונים פסטליים רכים כמו סגול בהיר, ירוק בהיר ועוד. במרבית חדרי הילדים, כדי לשמור על קו נייטראלי, הלבן והשמנת תופסים מקום נכבד והצבע שמוענק למיטה ניתן לה על ידי בחירת מצעים צבעוניים, כריות, בובות.

 

תוספות אחסון למיטות

לא על המיטה לבדה. מיטות ילדים מגיעות עם פתרונות אחסון חכמים בילד אין בתוך המיטה. תוכלו למצוא מיטות ילדים עם מגירות תחתונות השומרות על הקו העיצובי של המיטה ואף מוסיפות לה נגיעה אלגנטית. ניתן למצוא בין 2-3 מגירות למיטה המאפשרות לאחסן משחקים, צעצועים, מצעים באזור המיטה בלי לתפוס שטח אחסון נוסף בחדר. פתרון עיצובי נוסף הוא ארגז מצעים כגב המיטה שמתפקד כפריט אחסון עיצובי לכל דבר כחלק מהמיטה.