דברים שחשוב לבדוק לפני רכישת מיטות ילדים

רכישה של מיטת ילדים היא לא רכישה ספונטאנית ולרוב מגיעה בעקבות התעוררות של הצורך להעביר את הילד ממיטת תינוק או ממיטת מעבר למיטת ילדים או להחליף את המיטה הקיימת במיטת ילדים איכותית שתלווה אותו לאורך זמן. השלב הזה מגיע אחרי שהילד כבר לא מרגיש בנוח במיטת המעבר, היא קטנה מדי בשבילו ויש צורך להתאים לו מיטה בה הוא יוכל להשתרע בחופשיות.בבואכם לרכוש מיטת ילדים מבין מיטות הילדים הקיימות, חשוב שתבדקו שהמיטה עומדת בסטנדרטים הגבוהים, שהיא אכן עשויה מחומר גלם איכותי, בריא וידידותי ומגיעה במידות המבוקשות.

כדי לעשות לכם סדר במדריך הרכישה של מיטות ילדים, הכנו מספר טיפים – מה רצוי לבדוק בעת בחירת המיטה לחדר הילדים. 

 

גודל המיטה והתאמתה לחדר

במסגרת שירותי נגרות בהתאמה אישית, תוכלו לבחור מיטת ילדים בגודל המבוקש. וודאו שהמיטה שבחרתם מתאימה למימדי החדר, שהיא לא גדולה מדי וחוסמת את המעבר ואת חופש התנועה בחדר. עם זאת, זכרו כי מיטת הילדים תוכל ללוות את הילד לאורך זמן ולכן, יתכן שתרצו להעדיף כבר מיטת ילדים בגודל "מיטה וחצי", שתתאים לו גם בבגרותו. מיטות איכותיות מחזיקות מעמד זמן רב ולכן, אם תנאי החלל מתאימים – שווה להגדיל את המיטה.

 

החומרים מהם עשויה המיטה

חשוב מאוד לשים דגש על האלמנט הבריאותי של המיטה. מיטות הילדים של האוס אין עשויות מעץ מלא בלבד, עצים דוגמת אורן וקרולינה. העץ המלא הוא חומר גלם משובח ויותר מכל – טבעי, ידידותי ובריא לילד. כמו כן, אנחנו בהאוס אין מקפידים על שימוש כולל בחומרים ידידותיים ובריאים, דוגמת צביעת ווש סמיכה על בסיס מים ושימוש בדבקים ללא חומרים רעילים. כמו כן, אם נעשה במיטת הילדים שימוש בלכה, מדובר בלכה ללא מתכות כבדות. החומרים בטוחים למגע ולנשימה ולשהייה יומיומית ועומדים בתקנים המחמירים ביותר, ביניהם תקן V2A ותקן ISO12720.

 

עיצוב מיטות הילדים

אם הילד כבר בשלב שיש לו דעה מגובשת, כדאי להגיע איתו לאולמות התצוגה כדי שיוכל להתרשם בעצמו מהמיטות המוצעות. כמובן שזכרו שניתן לשנות את הצבעים במיטה ולכן, הוא יוכל לבחור גם את הגוון. עם זאת, ההמלצה שלנו היא לבחור מיטות ילדים בגוונים בהירים, ניטראליים, קלאסיים ועל זמנים שיתאימו לחלל לאורך זמן. את הטאץ' הצבעוני תוכלו להקנות למיטה על ידי הוספת מצעים, פריטי טקסטיל, תמונות, שטיחים, וילונות ופריטים משלימים ססגוניים שונים.

מיטות הילדים מגיעות בדגמים מגוונים, החל ממיטות בקווים ישרים ונקיים, מיטות ילדים עם גב מאסיבי בעל חריצים או חריטות, גב לרגליים שמוסיף ביחד עם הגב לראש מעין מסגרת מעוצבת להפליא, רקמות קפיטונאז' אסתטיות ומרהיבות ביופיין ורגליים בעלות פיתולים במראה יוצא דופן ומפתיע. כמו כן, בדקו שמיטות הילדים כוללות פתרונות אחסון פרקטיים דוגמת מגירות רחבות ועמוקות או מידוף בילד-אין בגב המיטה וכדומה לשימוש נוח.