דברים שחשוב למצוא במיטות ילדים איכותיות

אם נתבונן לרגע על המרחב הכולל של חדרי הילדים, נגלה שהמיטה תופסת את העין ראשונה. היא הכוכבת הראשית של החדר ולכן, חשוב מאוד להשקיע בבחירת מיטת ילדים מושקעת ואיכותית הן ברמה הפרקטית והן ברמה האסתטית. קולקציית מיטות הילדים מבית היוצר של האוס אין מגוונת להפליא ומציעה מיטות בריאות בסטנדרטים הגבוהים ביותר, כשכל אלמנט במיטה נלקח בחשבון; הסגנון, בחירת החומרים הטבעיים, הגוונים הפסטורליים והפונקציונאליות של המיטה. 
אז מה חשוב לקחת בחשבון בבואכם לבחור מיטות ילדים איכותיות? לפניכם מספר דגשים חשובים.

 

מיטות ילדים מעץ מלא

חומר הגלם של המיטה מהווה פרמטר קריטי בבחירת מיטת ילדים, כיוון שזה החומר שהילדים ינשמו ויספגו. בהאוס אין מציעים לכם מיטות ילדים מעץ מלא, חומר טבעי, נושם, בריא לשהות ממושכת. יתרונות בולטים נוספים שטמונים בשימוש בעץ הם עמידות לאורך זמן, חוזק והשבחתו של העץ עם השנים. מאפיין טבעי חיוני חשוב קשור לגוונים בהם צבעו את המיטה, צבעים על בסיס מים, תערובת אקרילית וחומרים מינרלים בלבד. בנוסף, דבקים ללא כימיקלים. בתהליכי הייצור של החברה לא נעשה שימוש בחומרים כגון MDF או סיבית (חומרי גלם המכילים פורמאלדהיד).

 

מיטות ילדים בנגרות אישית

האלמנט של נגרות אישית בתחום המיטות חשוב מאוד, כיוון שלעיתים יש צורך לקבל את המיטה במידות קטנות יותר או להפך – לפרגן לילד במיטה גדולה ורחבה יותר, בהתאם לתנאי החלל ואילוצי המרחב. כמו כן, לכל אחד מאתנו יש תסריט אחר בראש בנוגע למיטת החלומות של ילדינו, מבחינת סגנון וגוון. שירותי נגרות של מיטות ילדים בהתאמה אישית, מאפשרים לנו לעצב מיטה כזאת.

 

מיטות ילדים פרקטיות

המיטה מהווה גם פריט אחסון חיוני בחדר, כשהיא כוללת מגירות רחבות ועמוקות בהן ניתן לאחסן מצעים, בגדים, צעצועים, משחקים ועוד. שימו לב שיש למיטה בין 2-3 מגירות והחליטו אם אופן הפתיחה המבוקש תהייה עם מגרעת או עם ידיות, כשהעיצוב של הידיות אף הוא לפי טעמכם האישי. תוספת פרקטית נוספת למיטה יכולה להיות גב מיטה עם מדפים פנימיים. מבחינת בטיחות, מומלץ להוסיף מעקה בטיחות למיטה הנשלף בקלות בעת הצורך. בכל מקרה, קחו בחשבון שהמיטה כוללת גם מיטת חבר נפתחת המתאימה לאירוח.

 

מידות של מיטה

כמובן שחשוב שהמידות של המיטה יהיו מתאימות לצרכים האישיים שלכם ולחדר. מרבית מיטות הילדים מגיעות במידות פנימיות של 90/190 ס"מ וכוללות מזרן עליון בעובי 10 ס"מ ומזרן תחתון בעובי 8 ס"מ. 

 

סגנון עיצובי של מיטות

קיימות מיטות ילדים במגוון רחב של סגנונות והשפעות עיצוביות, אך מי שמחפש מיטת ילדים קלאסית ועל זמנית, שתשתלב בעיצוב הכללי של החדר, בוודאי יבחר מיטות ילדים בעלות קווים נקיים וישרים או מיטה עם חריצים או עיטורים עדינים כאלמנט דקורטיבי לשדרוג המראה.