מיטות ילדים - המיטה הראשונה של הילד שלכם

המיטה הראשונה של התינוק היא בדרך כלל העריסה וממנה התינוק עובר למיטת תינוק בחדר ההורים או בחדרו שלו. אך ברגע שהפעוט גדל (וזה קורה מהר מכפי שחשבתם), אתם שוקלים להעביר אותו למיטת מעבר שהינה מיטה קטנה יחסית, מיטת ביניים בין מיטת תינוק למיטת ילדים או למיטת ילדים שתלווה אותו לאורך זמן. המיטה הראשונה היא חגיגה מרגשת הן להורים והן לילד שעובר למיטה "של גדולים", כשכמובן חשוב לבחור לילד מיטה איכותית, עשויה מחומרי גלם בריאים, בעלת סגנון נקי ורגוע ליצירת מראה שלו בחדר הילדים. לפניכם מספר אלמנטים חשובים שבאים לידי ביטוי במיטה הראשונה לילד בין אם היא מיטת מעבר ובין אם היא מיטה מבין מיטות ילדים מעוצבות.

 

שלב בדרך למיטה גדולה

הבחירה במידות של המיטה הינה בחירה אינדיווידואלית שתלויה הן בגודל וממדי החדר והן בבשלות ובבגרות של הילד. אם אתם מרגישים שהילד בשל למיטה של גדולים, ניתן בהחלט להזמין מיטת ילדים גדולה יחסית ואם הילד אינו בשל מספיק ואתם רוצים לרכך את המעבר, מיטת מעבר באורך 140 ס"מ ורוחב 80 ס"מ תקל עליו.

 

בטיחות ובריאות במקום הראשון

חשוב מאוד לשים לב למימד הבטיחותי ברכישת מיטה מבין מיטות ילדים, למשל, יציבות, חומרים בריאים ואיכותיים כמו מיטות ילדים מעץ מלא בלבד (אל תתפשרו על משהו אחר), בצביעת ווש על בסיס מים ובדבקים ללא כימיקלים רעילים כדי לייצר סביבה רגועה ובטוחה למען הילד שלכם. ניתן להוסיף למיטה מעקה בטיחות נשלף הניתן להסרה בעת הצורך או כשהילד גדל ואינו זקוק יותר לו יותר.

 

עיצוב זורם, רך ורגוע

העדיפו מיטת ילדים שמשתלבת בצורה הרמונית וסינרגטית ברחבי החדר ומתכתבת עיצובית עם יתר הרהיטים בחדר. יחד עם זאת, הקפידו על בחירת מיטה בעלת קווים נקיים, או קווים שמתעגלים בראש וברגלי המיטה ליצירת "זרימה" בחלל. בחרו מיטות ילדים המגיעות בגוונים בהירים ועדינים, קרם, לבן, בשילוב סגלגל או תכלת באזור המגירות. כמובן שמלבד האלמנט העיצובי, כדאי לדאוג לפתרונות אחסון בילד-אין בגוף המיטה דוגמת מגירות עם ידיות או מגרעות, גב מיטה בעל מידוף פנימי וכולי.

 

סביבה נעימה - אביזרים לעיצוב המיטה

אחרי שבחרתם מיטת ילדים בריאה ואיכותית בעיצוב קלאסי, תוכלו לסדר לילד מיטה מקסימה באמצעות מוצרי טקסטיל נלווים דוגמת מצעים איכותיים 100% כותנה עם הדפסים של דמויות אהובות או מצעים המגיעים בגוונים נעימים ורכים, כריות בצבעים שונים לזריקת צבע אנרגטית ומלהיבה יותר על המיטה, שטיחון לרגלי המיטה, בובות לקישוט המיטה ועוד. כמו כן, ניתן לתלות מעל המיטה תמונות לעורר את דמיון הילד.